NH2140/20150
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
NH2140/20150
Double acting cylinder NH21-AD-40/20x150-A
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
215 mm
Area piston pull side
9.43 cm2
C
54 mm
D
40 mm
Diameter eye
20.5 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter rod
20 mm
E
48,5 mm
Eye width
20 mm
Model code
NH21-AD-40/20x150-A
Mounting dimension
365 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
150 mm
d
20 mm