NH3063/40800
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
69 varianter
Valgt variant:
NH3063/40800
Double acting cylinder NH30-SD-63/40x800-S
Reservedele (1)
Ledleje
Varenummer:
GE30DO2RS
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
225 mm
A1
84 mm
Areal stempel trykside
31.17 cm2
Areal stempel trækside
18.6 cm2
B
175 mm
C
40 mm
D
63 mm
Diameter indvendig cylinder
63 mm
Diameter ledleje
30 mm
Diameter stang
40 mm
E
61 mm
F
G 1/2 BSP
Gevind
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
1025 mm
Model kode
NH30-SD-63/40x800-s
Mærke navn
LJM
Slaglængde
800 mm
Tryk maks.
250 bar
d
40 mm
Øjebredde cylinder
35 mm
Øjebredde top
45 mm