HFR2S0600300300
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
25.25 mm
Diameter inner cylinder
60 mm
Diameter outer
70 mm
Diameter rod
30 mm
E
G 3/8 BSP
Eye width cylinder
70 mm
Model code
HFR2S0600300300
Mounting dimension
500 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
300 mm
Surface treatment
Uncoated
Top eye width
45 mm