NH3080/40400
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
69 varianter
Valgt variant:
NH3080/40400
Double acting cylinder NH30-SD-80/40x400-S
Reservedele (2)
Joint bearing
Artikelnummer:
GE35DO2RS
Rep.sæt t/cylinder LJM-80/40 For NH21+30
Artikelnummer:
REP-NH08040
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
240 mm
A1
99 mm
Area piston pull side
37.7 cm2
Area piston push side
50.24 cm2
B
180 mm
Brand Name
LJM
C
40 mm
D
80 mm
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
40 mm
Diameter spherical bearing
35 mm
E
66 mm
Eye width cylinder
45 mm
F
G 1/2 BSP
Model code
NH30-SD-80/40x400-s
Mounting dimension
640 mm
Pressure max.
250 bar
Stroke
400 mm
Thread
G 1/2 BSP
Top eye width
45 mm
d
40 mm