NH3010050300
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
69 varianter
Utvald variant:
NH3010050300
Double acting cylinder NH30-SD-100/50x300-S
Spare parts (4)
Joint bearing
Artikelnummer:
GE45DO2RS
Lock ring NH30100
Artikelnummer:
L45-I68
Seal kit for NH30-100/50
REP-NH10050
Piston for NH20/21/30
SKO-NH100
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
280 mm
A1
125 mm
Area piston pull side
58.87 cm2
B
210 mm
C
45 mm
D
100 mm
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
E
82 mm
Eye width cylinder
55 mm
Model code
NH30-SD-100/50x300-s
Mounting dimension
580 mm
Pressure max.
250 bar
Stroke
300 mm
Top eye width
55 mm
d
50 mm