HMC2250250
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
25 mm
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter outer
60 mm
Diameter rod
25 mm
E
G 3/8 BSP
Eye width
20 mm
Eye width cylinder
69 mm
Model code
HMC2250250
Mounting dimension
459 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
250 mm
Top eye width
20 mm