GE35DO2RS
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
GE35DO2RS
Joint bearing
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
55 mm
Outer height
25 mm
Outer ring width
20 mm