NH2163/40600
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
NH2163/40600
Double acting cylinder NH21-AD-63/40x600-A
Specifications
Dimensions and shipping
A
282 mm
Areal stempel trykside
31.17 cm2
Areal stempel trækside
18.6 cm2
C
75 mm
D
63 mm
Diameter indvendig cylinder
63 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter øje
30.5 mm
E
61 mm
F
G 1/2 BSP
Gevind
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
882 mm
Model kode
NH21-AD-63/40x600-A
Mærke navn
LJM
Slaglængde
600 mm
Tryk maks.
210 bar
d
40 mm
Øjebredde
30 mm