HMC5400200
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
40 mm
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter outer
92 mm
Diameter rod
40 mm
E
G 1/2 BSP
Eye width
28 mm
Eye width cylinder
94 mm
Model code
HMC5400200
Mounting dimension
474 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
200 mm
Top eye width
28 mm