NH3063/30200
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
69 varianter
Valgt variant:
NH3063/30200
Double acting cylinder NH30-SD-63/30x200-S
Reservedele (1)
Ledleje
Artikelnummer:
GE30DO2RS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
225 mm
A1
84 mm
Areal stempel trykside
31.17 cm2
Areal stempel trækside
24.1 cm2
B
175 mm
C
40 mm
D
63 mm
Diameter indvendig cylinder
63 mm
Diameter ledleje
30 mm
Diameter stang
30 mm
E
61 mm
F
G 1/2 BSP
Gevind
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
425 mm
Model kode
NH30-SD-63/30x200-s
Mærke navn
LJM
Slaglængde
200 mm
Tryk maks.
250 bar
d
30 mm
Øjebredde cylinder
35 mm
Øjebredde top
35 mm