NH2180/50350
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
42 varianter
Valgt variant:
NH2180/50350
Double acting cylinder NH21-AD-80/50x350-A
Specifications
Dimensions and shipping
A
312 mm
Area piston pull side
30.64 cm2
C
85 mm
D
80 mm
Diameter eye
35.5 mm
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
50 mm
E
71 mm
Eye width
40 mm
Model code
NH21-AD-80/50x350-A
Mounting dimension
662 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
350 mm
d
50 mm