HMC5500300
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
80 mm
Diameter stång
50 mm
Diameter utv.
92 mm
Diameter ôg
40 mm
E
G 1/2 BSP
Håldiameter cylinder
94 mm
Inbyggnadsmått
574 mm
Modell kod
HMC5500300
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
300 mm
Tryck max.
210 bar
Ögbredd
28 mm
Ögbredd topp
28 mm