A85X93X4/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
A85X93X4/7
Wiper (A1)
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
85 mm
Diameter udvendig
93 mm
H
7 mm
Materiale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm