Coil M13-120RA-12W-DN
Coil M13-120RA-12W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
DIN-connector with rectifier 1
Varenummer: MPM132-09NI
Brand Name
Danfoss
Current type
AC
Diameter inner
13.15 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-120RA-12W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
12 W
Protection class
IP 65
Rectifier built-in
Yes
Voltage
120 V