Coil M16-24D-26W-DE
Coil M16-24D-26W-DE
…
Read more
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
Coil M16-24D-26W-DE
Tilbehør (1)
Deutsch socket 2-way
Partnumber:
DT06-2S
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
16.15 mm
Length
50.2 mm
Model
M16
Model code
M16-24D-26W-DE
Plug type
Deutsch
Power W
26 W
Voltage
24 V