Coil M19P-12D-1.8A-DE
Coil M19P-12D-1.8A-DE
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv.
19.1 mm
Effekt W
22 W
Kontakt typ
Deutsch
Längd
50 mm
Modell
M19P
Modell kod
M19P-12D-1.8A-DE
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 69K
Spänning
12 V