Coil M13-27D-20W-DN
Coil M13-27D-20W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
13.15 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-27D-20W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
20 W
Protection class
IP 65
Voltage
27 V