Coil M19-24D-33W-DN
Coil M19-24D-33W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
19.15 mm
Effekt W
33 W
Længde
56 mm
Model
M19
Model kode
M19-24D-33W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V