Coil D14E-12D-1.8A-DN
Coil D14E-12D-1.8A-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
22.2 mm
Length
59 mm
Model
D14E
Model code
D14E-12D-1.8A-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Protection class
IP 65
Voltage
12 V