Coil M13--240RA-17W-DN
Coil M13--240RA-17W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter inv.
13.15 mm
Effekt W
17 W
Inbyggd likriktare
No
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
39.3 mm
Modell
M13
Modell kod
M13-240RA-17W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
230 V