COIL, M13-24D-20W-DN M13-24D-20W-DN
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
13.1 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-24D-20W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
20 W
Voltage
24 V