COIL, M16-220RA-22W-DN M16-220RA-22W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter inv.
16.15 mm
Effekt W
22 W
Inbyggd likriktare
Yes
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
50.2 mm
Modell
M16
Modell kod
M16-220RA-22W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
230 V