SPCOUR28DC
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
SPCOUR28DC
28Vdc coil DHU-20
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
18 mm
Effekt W
33 W
Farve
Grey (blank)
Længde
40 mm
Model kode
SP-COUR28DC
Mærke navn
Atos
Spænding
28 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,22 Kg
Net weight
0,22 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Coil for Atos NG06 valve.
Nominal voltage: +/-10% of rated voltage.
Others has been looking for
24Vdc magnetspole DHU med # ensretter til 24Vac-50/60Hz
Partnumber:
SPCOU24AC
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
24Vdc magnetspole DHE for din-stik.
Partnumber:
COE24DC
Min. order quantity is:
24Vdc magnetspole DHI med amp stik.
SPCOUJ24DC
24Vdc magnetspole DHL u.stik
24Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL24DC
12Vdc magnetspole DHE
12Vdc magnetspole DHE
COE12DC
24Vdc magnetspole DHU-20 med amp stik.
SPCOURJ24DC
220Vdc magnetspole DHE
220Vdc magnetspole DHE
COE220DC
24Vdc magnetspole DKE 36w
24Vdc magnetspole DKE 36w
SPCAE24DC
12Vdc magnetspole DHL u.stik
12Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL12DC
207Vdc magnetspole DHL u.stik
207Vdc magnetspole DHL u.stik
SPCOL220DC
12VDC prop. spole for DHZE (standard)
COZE-12DC
48Vdc magnetspole DHI + DHU
48Vdc magnetspole DHI + DHU
SPCOU48DC
18Vdc prop. spole for DHZO (low current driver)
SPCOZO-18DC
Stik med indb. styrekort
Stik med indb. styrekort
EMIAC01F/RR
7 bens stik - metal
7 bens stik - metal
SP-ZM-7P
12Vdc magnetspole DKE 36w.
12Vdc magnetspole DKE 36w.