SPCOL220DC
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
SPCOL220DC
207Vdc coil DHL w.o. connector
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
23.3 mm
Effekt W
29 W
Inbyggd likriktare
No
Isoleringsklass
H
Kontakt typ
DIN EN 175301-803 Form A
Längd
36.5 mm
Märke namn
Atos
Rostbeständighet
200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Skyddsklass
IP 65
Spänning
220 V
Ström
DC
Temperatur omgivning max.
+70 °C
Temperatur omgivning min.
-30 °C
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,24 Kg
Nettovikt
0,24 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
207Vdc magnetspole DHL u.stik