COIL, M16-12D-26W-DN M16-12D-26W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
16.15 mm
Length
50.2 mm
Model
M16
Model code
M16-12D-26W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
26 W
Protection class
IP 65
Voltage
12 V