COIL, D08 12 VDC AJ 27 WATT D08-27W-12D-AJ (Danfoss D061)
Partnumber:
H322719
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
13.15 mm
Length
49.3 mm
Model
D08
Model code
D08-27W-12D-AJ
Plug type
AMP
Power W
27 W
Protection class
IP 65
Voltage
12 V
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,17 Kg
Net weight
0,17 Kg
Country of origin
Intrastat code