FXRVZ15LR12WD
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
FXRVZ15LR12WD
Kontraventil (->) - ø15L x 1/2" BSP - 1 bar - WD pakning
Tillbehör (1)
Dobbelt skærering - ø15L
Partnumber:
FIDS15L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
15 mm
Gevind
G 1/2 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Model kode
FI-RVZ-15LR-WD-B-W3-1
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
400 bar
Tryk åbning
1 bar
Package size
Barcode
Gross weight
0,106 Kg
Net weight
0,106 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
1/2" Kontraventil 0.5 bar
1/2" Kontraventil 0.5 bar
Partnumber:
VU-12
Package size:
Min. order quantity is:
VMP10/3(XG-120) 1/2" BSP Walvoil pilot styret begrænsv. 63-3
0 pcs
Min. order quantity is:
Kontraventil-AISI316-Tognella 1/2
FT2260/6-12
0 pcs
Dobbelt overcenterventil 1/2" - 50-350 bar - 1:4
1/2" Pilotstyret kontraventil 3 bar fjedre, 45LPM, max 300 b