AI12LR3/8X
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
AI12LR3/8X
Påskruning - ø12L x 3/8" BSP indv
Tilbehør (1)
Alternativer (1)
Omløber - ø12L - M18x1.5
Artikelnummer:
M12L
Artikelnummer:
FXGA12LR38
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
12 mm
Gevind indvendig
G 3/8 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Stål
Model kode
XAI12LR38ZN
Mærke navn
Gates Tube Fittings GmbH
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
315 bar