19BP0402
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
19BP0402
Muffe 1/4 BSPx1/8 BSP
Specifications
Dimensions and shipping
CH1
19 mm
F
G 1/8 BSP
F1
G 1/4 BSP
Gevind indvendig
G 1/4, G 1/8 BSP
L
29 mm
L2
4,5 mm
L3
4,5 mm