HPS400-08
Utvald variant:
HPS400-08
Tvättslang Högtryck, 1/2'', 400bar, 2SC, +155C, Blå
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bestillingsenhed
Lös slang
Böjningsradie
130 mm
Diameter inv.
12.7 mm
Diameter utv.
20.6 mm
Modell kod
THB202K-08
Slangdimension
1/2 "
Temperatur intermittent max.
+155 °C
Temperatur max.
+135 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
400 bar
Tryck spräng min.
1600 bar