HPS250-06-30M
Förpackningsstorlek:
30 rl
Minsta beställningskvantitet:
1 rl
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
HPS250-06-30M
Tvättslang Högtryck 3/8'', 250bar, 1SC, +155C, Blå, 30m
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
90 mm
Diameter inv.
9.5 mm
Diameter utv.
15.6 mm
Färg
Blue
Längd
30 m
Modell kod
THB201K-06
Märke namn
Yes
Slangdimension
3/8 "
Slangtyp
ISO 7751
Temperatur intermittent max.
+155 °C
Temperatur max.
+135 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
250 bar
Tryck spräng min.
1000 bar