5TIR108535
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR108535
SD6 boltkit 12 sections
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
535 mm
Number of sections
12
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm