4842-10-04-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
4842-10-04-SY
PRESSNIPPEL 4842 IM18 SL1/4 SY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
10 mm
HEX 1
22 mm
L1
28 mm
L3
72 mm
L4
18 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
843069530S
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
22 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M18x1,5
Serie
S
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
45 °
Åtdragning moment
25 Nm
ØC
4 mm