NH3010050500
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
69 varianttia
Valittu variantti:
NH3010050500
Double acting cylinder NH30-SD-100/50x500-S
Varaosat (1)
Joint bearing
Artikelnummer:
GE45DO2RS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
280 mm
A1
125 mm
Area piston pull side
58.87 cm2
B
210 mm
C
45 mm
D
100 mm
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
E
82 mm
Eye width cylinder
55 mm
Model code
NH30-SD-100/50x500-s
Mounting dimension
780 mm
Pressure max.
250 bar
Stroke
500 mm
Top eye width
55 mm
d
50 mm