HFR0200400
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter inv. cylinder
32 mm
Diameter stång
20 mm
Diameter utv.
42 mm
Diameter ôg
16.2 mm
E
G 1/4 BSP
Håldiameter cylinder
30 mm
Inbyggnadsmått
610 mm
Modell kod
HFR0200400
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
400 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Uncoated
Ögbredd topp
35 mm