HFR2S0700400900
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
75 varianter
Valgt variant:
HFR2S0700400900
Double acting cylinder HFR2 Ø70/40x900
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
70 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter utv.
80 mm
Diameter ôg
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
80 mm
Inbyggnadsmått
1110 mm
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
900 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Uncoated
Ögbredd topp
55 mm