NH3040/25500
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
69 varianter
Valgt variant:
NH3040/25500
Double acting cylinder NH30-SD-40/25x500-S
Reservedele (1)
Joint bearing
Artikelnummer:
GE20DO2RS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
185 mm
A1
54 mm
Area piston pull side
7.66 cm2
B
150 mm
C
32,5 mm
D
40 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter rod
25 mm
Diameter spherical bearing
20 mm
E
52,5 mm
Eye width cylinder
25 mm
Model code
NH30-SD-40/25x500-s
Mounting dimension
685 mm
Pressure max.
250 bar
Stroke
500 mm
Top eye width
30 mm
d
25 mm