HMC3300150
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
60 mm
Diameter stang
30 mm
Diameter udvendig
70 mm
Diameter øje
25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
379 mm
Model kode
HMC3300150
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
150 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
20 mm
Øjebredde cylinder
69 mm
Øjebredde top
20 mm