HFR2S0400250600
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
20.25 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter outer
50 mm
Diameter rod
25 mm
E
G 3/8 BSP
Eye width cylinder
50 mm
Model code
HFR2S0400250600
Mounting dimension
770 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
600 mm
Surface treatment
Uncoated
Top eye width
40 mm