GE45DO2RS
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
GE45DO2RS
Joint bearing
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
45 mm
Diameter outer
68 mm
Outer height
32 mm
Outer ring width
25 mm
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,42 Kg
Netto vægt
0,42 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Sperical bearings. Type "2RS" has dual dust seal.
Andre kigger på
Lock nut UNF thread
Lock nut UNF thread
Varenummer:
SM06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Joint bearing
Varenummer:
GE20DO2RS
Min. bestillingsenhed er:
GE35DO2RS
Spherical bearings
Spherical bearings
GE50DO2RS
GE50DO2RS
GE30DO2RS
GE15DO
GE40DO2RS
1,2mm back-up ring BU30-50 OR 24,2x3,0
RESH30/BU30
Spacer for KH30
Spacer for KH30
RESH30/AFSTR
Weld bushing for KH30
Weld bushing for KH30
RESH30/SVEJS
Internal lock ring for piston
Internal lock ring for piston
RES-H30/SW45
Lock nut for KH30
Lock nut for KH30
RESH30/KONTR