NH3010050200
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
69 varianter
Utvald variant:
NH3010050200
Double acting cylinder NH30-SD-100/50x200-S
Reservedele (3)
Joint bearing
Partnumber:
GE45DO2RS
Låsemøtrik, 1.1/4" UNF NH30100
Partnumber:
SM20
Stempelstang t/NH30-100/50-200
STNH10050200
Specifications
Dimensions and shipping
A
280 mm
A1
125 mm
Area piston pull side
58.87 cm2
B
210 mm
C
45 mm
D
100 mm
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
E
82 mm
Eye width cylinder
55 mm
Model code
NH30-SD-100/50x200-s
Mounting dimension
480 mm
Pressure max.
250 bar
Stroke
200 mm
Top eye width
55 mm
d
50 mm