FT-P24SP20CR14
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
FT-P24SP20CR14
Pressure switch NC 10-20 Bar G1/4 Hyst. 3-5% Tol.+-1.5
Tillbehör (1)
Contact function
Normally closed
Current max.
0.5 A
Pressure max.
300 bar
Pressure setting max.
20 bar
Pressure setting min.
10 bar
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Voltage max.
48 V
Barcode
332130
Product information