FT-P24SP200CR14
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
FT-P24SP200CR14
Pressure switch NC 50-200 Bar G1/4 Hyst. 3-5% Tol.+-5
Accessories (1)
Contact function
Normally closed
Current max.
0.5 A
Pressure max.
300 bar
Pressure setting max.
200 bar
Pressure setting min.
50 bar
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Voltage max.
48 V
Barcode
332155
Product information
Tryckvakt NC 50-200 Bar G1/4, Hyst. 3-5%, Tol.+-5