S680-30TG barrel Tee with nut
S680-30TG barrel Tee with nut
Partnumber:
TGD-32
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
JM-20-30
Partnumber: JM-20-30
B
52 mm
B1
52 mm
C
59,5 mm
CH
50 mm
Diameter pipe
32 mm
Dimension J1
1.5/8-12 JIC
J
1.5/8-12 JIC
Pressure max.
240 bar
T
30-32 mm
T1
30 mm