S690-10-45G elbow with nut
\ufeff
JIC 37° male/female thread 45° angle extension connector
UNF threads
…
Læs mere
Varenummer:
VG-10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
VG-10
S690-10-45G elbow with nut
Tilbehør (2)
Stödhylsa JIC, Rör 10MM
Artikelnummer:
JD-10
Nut 9/16 -18 JIC NW 17 mm
Artikelnummer:
JM-06-10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
21 mm
C
29,5 mm
CH
17 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension J1
9/16-18 JIC
Gänga inv.
9/16-18 JIC
Gänga utv.
J
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
T
10 mm
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
350 bar