S685-20TG Tee with nut
…
Läs mer
Artikelnummer:
TGL-20
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
TGL-20
S685-20TG Tee with nut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
42 mm
B1
42 mm
C
45,5 mm
CH
32 mm
Diameter pipe
20 mm
Dimension J1
1.1/16-12 JIC
J
1.1/16-12 JIC
Pressure max.
300 bar
T
20 mm
T1
20 mm
Thread inner
Thread outer
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,34 Kg
Nettovikt
0,34 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
3D-fil
Länkar
Product catalog
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Product catalog
Andra tittar på
Vinkel 90 gr 1.1/16-12 JIC udv x 1.1/16-12 JIC omløber
Artikelnummer:
CG-20
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
L-forskruning stilbar 1.1/16-12 JIC udv x 1.1/16-12 JIC omlø
TGD-20
Slutmuffe 1.1/16-12 JIC indv
Slutmuffe 1.1/16-12 JIC indv
JF-20
Lige samler 1.1/16-12 JIC udv x 1.1/16-12 JIC udv
MU-20
Slutprop 1.1/16-12 JIC udv
Slutprop 1.1/16-12 JIC udv
JM-20
Reduktion 1.5/8-12 JIC omløber x 1.1/16-12 JIC udv
RFM-32-20
RFM-20-12
Omløber 1.1/16-12 JIC Nøglevidde 32mm