S685-38TG Tee with nut
…
Read more
Partnumber:
TGL-38
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
TGL-38
S685-38TG Tee with nut
Accessories (2)
Bushing
Partnumber:
B-38
Mutter, UNF-1 7/8''-12
J-38
Specifications
Dimensions and shipping
B
59 mm
B1
59 mm
C
67 mm
CH
57 mm
Diameter pipe
38 mm
Dimension J1
1.7/8-12 JIC
J
1.7/8-12 JIC
Pressure max.
250 bar
T
38 mm
T1
38 mm