S680-12TG barrel Tee with nut
S680-12TG barrel Tee with nut
Varenummer:
TGD-12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
B
31,5 mm
B1
31,5 mm
C
35,5 mm
CH
22 mm
Diameter rør
12 mm
Dimension J1
3/4-16 JIC
Gevind indvendig
3/4-16 JIC
T
12 mm
T1
12 mm
Tryk maks.
350 bar