S690-12-45G elbow with nut
S690-12-45G elbow with nut
Partnumber:
VG-12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
B
25 mm
C
32 mm
CH
22 mm
Diameter rør
12 mm
Dimension J1
3/4-16 JIC
Gevind indvendig
3/4-16 JIC
Gevind udvendig
J
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
T
12 mm
Tryk maks.
350 bar