S220-12-19U adaptor UNF NW22
…
Läs mer
Artikelnummer:
M-12-3/4
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
M-12-3/4
S220-12-19U adaptor UNF NW22
Accessories (1)
Bushing Ø12
Artikelnummer:
B-12
A
37,5 mm
B
17 mm
CH
22 mm
D
11 mm
Diameter pipe
12 mm
Dimension F
3/4-16 UNF
F
3/4-16 UNF
J
3/4-16 JIC
Pressure max.
350 bar
T
12 mm
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-20 °C